Son Dakika

Biraz yalnız kalıp kafa dinleyin

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Bu yeniaya Balık burcundaki Neptün’den güzel bir destek var. Yurtdışı, eğitim, yolculuklar, hukuk, sınavlar ve ticari konular ana gündem maddeleriniz olabilir.

Yalnız Mars’la Jüpiter karşı karşıya olduğundan tahammülsüz, kavgacı ve fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla aynı fikirde olmamaktan dolayı gerginlikler oluşabilir. Seyahatlerde, eğitimlerde veya sınavlarda stresli durumlar yaşanabilir. Trafikte dikkatli olun ve hız yapmayın!

Zihninizi organize etmek bu dönem pek olay olmayabilir ve hatta zihinsel yorgunluğunuz çok artabilir. Neptün’ün güzel desteğiyle oldukça yaratıcı olacağınız bir zaman dilimi bu… Dinlenmek, kendinizle ilgilenmek, biraz yalnız kalıp kafa dinlemek, birkaç günlük bir yerlere kaçmak ideal olur.

Ailevi konularda sakin kalmalı ve kimseyle ağız dalaşına girmemelisiniz.

27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda Mars etkili bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunaya Balık burcundaki Satürn’ün sert etkileşimi olacak. Ailevi konularda sakin kalmalı ve kimseyle ağız dalaşına girmemelisiniz.

Ev içinde aceleyle halledilmesi gereken konular olabilir. Taşınma sürecindeyseniz eşyalarınız taşınırken zarar görebilir. Kiracıysanız ev sahibiniz veya komşularınızla iyi geçinmeye bakın. Bu dönem evden onay almanız zor olabilir veya iktidar mücadelesi içine girebilirsiniz. Kişisel hedefleriniz için aşmanız gereken birtakım engeller ortaya çıkabilir. Veya aile bireylerinizin sağlığına ilişkin sorumluluklarınız artabilir.

Sponsorlu Linkler

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Biraz #yalnız #kalıp #kafa #dinleyin

Source link

Biraz yalnız kalıp kafa dinleyin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!