Son Dakika

Dinçer Güner’den 2023 burç yorumları! Yay Temmuz 2023: Borçlarınızı yapılandırabilirsiniz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Boğa burcundaki Jüpiter’den bu dolunaya güzel bir destek var. Kazançlarınızı arttırabilirsiniz, maddi konularda sağlam adımlar atmaya çalışacaksınız. Ama kafanız karışabilir, hesap hatalarına karşı dikkatli olun.

Jüpiter’in desteği sayesinde yeni iş fırsatları elde edebilir, yeni müşterilerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size fayda sağlayacak yeni yardımcılarla tanışabilirsiniz, daha iyi para kazanabileceğiniz koşullar oluşabilir, iş ortamınızda arzu ettiğiniz iyileştirmeler yapılabilir.

17 Temmuz’da 24 derece Yengeç burcunda bir yeniay var. Bu yeniaya Plüton’un sert, Balık burcundaki Neptün’ün güzel bir açısı olacak. Krediler, primler, burslar, nafaka ve yatırımlarla ilgili yeni adımlar söz konusu. Özellikle Plüton’un sert etkisiyle maddi mevzularda kimseyle münakaşaya girmeyin. Finansal konularda hırs yapmak, takıntılı davranmak size zarar verebilir.

İşlerinizi halletmek istiyorsanız eğitmenler ve resmi makamlarla ilişkileri dikkatli yönetmelisiniz.

Bu arada beklenmedik ödemeler çıkabilir; sağlık için para harcamanız, finansal anlamda önemli bir krizi yönetmeni gerekebilir. En iyi senaryoda, belki önemli bir borcunuzu yapılandırabilirsiniz. Neptün’ün güzel desteğiyle de ailenizden manevi anlamda güzel destekler var. Aile içinde buzlar eriyebilir. Evinizi güzelleştirmek, dekore etmek, yeni mobilyalar almak için de harekete geçebilirsiniz.

23 Temmuz-4 Eylül arası Venüs Aslan burcunda geri hareket edecek. Uzaktaki kişilerle özel ilişkileri yönetmek kolay olmayabilir. İletişim sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Satış, pazarlama, reklam gibi alanlarda verim alamayabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatlerden memnun kalmayabilirsiniz. İşlerinizi halletmek istiyorsanız eğitmenler ve resmi makamlarla ilişkileri dikkatli yönetmelisiniz.

 

 

Sponsorlu Linkler

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Dinçer #Günerden #burç #yorumları #Yay #Temmuz #Borçlarınızı #yapılandırabilirsiniz

Source link

Dinçer Güner’den 2023 burç yorumları! Yay Temmuz 2023: Borçlarınızı yapılandırabilirsiniz

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!