Son Dakika

Türkiye Hayat Emeklilik müşterilerine özel kampanya

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Hayatın her anında güven ihtiyacına yönelik çözümler sunarak sigortalılarının yanında olan Türkiye Hayat Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ya da İhtiyari Hayat Poliçesi bulunan 18 yaş üstü müşterilerine Türkiye Sigorta’dan uygun koşullarda sigorta yaptırabilecekleri bir indirim kampanyası başlattı. Türkiye Hayat Emeklilik’i tercih edenler 1 Haziran- 31 Ağustos 2024 tarihleri arasında Türkiye Sigorta’nın kasko, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde yüzde 20 indirim fırsatlarıyla sigorta sahibi olmanın keyfini yaşıyor.

Türkiye Sigorta’nın her ihtiyaca göre hazırlanmış geniş teminat kapsamı ile sunduğu kasko, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinden kendileri için en uygun olanı seçen Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri; kampanya kapsamındaki ürünlerde yüzde 20 indirim imkânından yararlanabiliyor.

Kampanya, bireysel emeklilik katılımcılarının yanı sıra gruba bağlı bireysel emeklilik ve işveren grup emeklilik sözleşmesi olan katılımcıları da kapsıyor. Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri sistemde kalma süresi aranmadan Türkiye Sigorta’nın indirim fırsatlarıyla sigortalarını yaptırabiliyor. BES veya İhtiyari Hayat poliçelerinde aylık asgari 1000 TL ve üzeri katkı payı ya da prim ödemesi yapan katılımcılara özel hazırlanan yüzde 20 indirim kampanyası, 31 Ağustos 2024 tarihlerine kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türkiye Sigorta acenteleri veya anlaşmalı banka şubelerinden ürünler hakkında bilgi alarak poliçelerini indirimli olarak düzenletebiliyorlar.    

Sponsorlu Linkler

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Türkiye #Hayat #Emeklilik #müşterilerine #özel #kampanya

Source link

Türkiye Hayat Emeklilik müşterilerine özel kampanya

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!