Son Dakika

Biraz anlayış olayların büyümesini engelleyebilir

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


 Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla ilişkilerde dürüstlük veya paraya ilişkin birtakım krizleri, özel hayatınızda stresli durumları yönetmeniz gerekebilir.

Ciddi kavgalardan uzak durun. Kendinizi farkında olmadan fanatik davranışlar sergileyebilirsiniz. Dostlarınızla ve özel hayatınızdaki kişiyle aynı konulara inanmak ve olaylara aynı pencereden bakmak zorunda değilsiniz, biraz anlayış ve alttan alma olayların büyümesini engelleyebilir. Neptün’ün güzel desteğiyle zihniniz yaratıcılığınız artabilir. Manevi açıdan sizi iyi gelebilecek bilgilere yönelebilir, dostlarınızla seyahatlere çıkabilirsiniz.

İşinizle yaratıcı fikirleriniz olabilir ama çalışma arkadaşlarınız veya müşterileriniz tarafından kabul görmeyebilir.

 27 Kasım’da 4 derece İkizler burcunda Mars etkili bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunaya Balık burcundaki Satürn’ün sert etkileşimi olacak. Sağlığınıza, özellikle sinir sisteminize, ellerinize, bronşlarınıza dikkat!

Çalışma arkadaşlarınıza veya müşterilerinize tahammülünüz kalmayabilir, işle ilgili kimseye çatmayın. Satürn’ün sert etkileşiminden dolayı yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle ilişkilerde araya mesafe koymanızı gerektirecek durumlar oluşabilir. İşinizle ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir ama iş arkadaşlarınız veya müşterileriniz tarafından kabul görmeyebilir. İş için kullandığınız teknolojik gereçlerde sorunlar ortaya çıkabilir.

Sponsorlu Linkler

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Biraz #anlayış #olayların #büyümesini #engelleyebilir

Source link

Biraz anlayış olayların büyümesini engelleyebilir

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!