Son Dakika

Yapay zekâ projesini hayata geçiriyor – En Son Haberler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Projeyle ilgili bilgi veren Uğur Okulları Genel Müdürü Mustafa Çakır, geleceğin güvencesi olan çocukların nitelikli bir eğitim almalarının öncelikleri olduğunu belirterek eğitim stratejilerini öğrencilerin 21. yüzyıl becerileriyle donanmaları üzerine kurguladıklarına dikkat çekti ve ekledi: “Çocuklarımızın algısı ve farkındalıkları değişti. Bu beklentilere karşılık verebilecek nitelikte öğretmenlere ihtiyacımız var. Önümüzdeki süreçlerde öğretmenlerin bireysel ve mesleki gelişimleri için Türkiye’de hizmet içi eğitimlere daha fazla yatırım yapılması gerekiyor. Çünkü öğretmene yapılan yatırım, çocuklarımıza ve geleceğe yapılan yatırımdır. Bizler de bu düşünceden hareketler Uğurlu öğretmenlerimize ve yöneticilerimize yönelik toplam 5 hafta süren 20 saatlik ‘Yapay Zekâ Eğitim Günleri’ projemizi hayata geçirdik.”

“En büyük gücümüz; 56 yıllık deneyimimiz ve eğitim kalitemiz” diyen Çakır, eğitim kalitesini Türkiye’nin her yerinde aynı tutmak için yoğun çalışmalar yürüttüklerini, İstanbul’dan Van’a, Adana’dan Ankara’ya tüm okullarda aynı müfredatı, aynı öğretim süreçleri ve projeleri uyguladıklarını dile getirdi.

Akademik takip kolaylaştı

Yarım asırlık sınavlara hazırlık deneyimiyle hayata geçirdikleri Uğur Sınava Hazırlık Merkezi’nde öğrencilerin sınavlarda üstün başarı elde etmelerini ve iyi bir geleceğe hazırlanmalarını amaçladıklarını kaydeden Çakır, “Yapay zekâ destekli online eğitim platformumuz Metodbox, velilerimize çocuklarının akademik süreçlerinin takip edilebilmesi konusunda büyük avantaj sağladı” dedi.Sponsor Linkleri

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Yapay #zekâ #projesini #hayata #geçiriyor #Son #Haberler

Source link

Yapay zekâ projesini hayata geçiriyor – En Son Haberler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!