Son Dakika

Depremzede öğrencilere pozitif ayrımcılık

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Buna göre:

*Öğrenciler yerel yerleştirmeyle öğrenci alan okulları tercihleri sırasında 2023-2024 eğitim öğretim yılını tamamlamış oldukları illerdetercihte bulunabilecek. Ayrıca diğer illerdeki yerel yerleştirmeyle öğrenci alan okulların tamamını ise “kayıt alanında” olarak tercih edebilecek.

* Tercih döneminde yerel yerleştirmeyle öğrenci alan okullara yerleştirme tercihi yapmış ancak herhangi bir okula yerleşemeyen öğrenciler, bulundukları il/ilçe öğrenci yerleştirme ve nakil komisyonlarına başvurmaları hâlinde kontenjan olup/olmama durumuna bakılmaksızın yerleştirme işlemleri tamamlanacak.

*Tercih döneminde merkezi sınavla öğrenci alan okullara yerleştirme tercihi yapmış öğrenciler için her 30 kontenjana 1 ek kontenjan verilecek. Ek kontenjanlara yerleştirme işlemleri merkezî yerleştirme esasları çerçevesinde puan üstünlüğü ve tercih önceliğine göre yapılacak.Sponsor Linkleri

Seramik Ürünler Satış Sitesi

#Depremzede #öğrencilere #pozitif #ayrımcılık

Source link

Depremzede öğrencilere pozitif ayrımcılık

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Haber366 - Dünyanın her yerinde, dünyanın haberi. ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!